הזיויטרון 2000 – תיק בלונים – כנראה התיק הטוב ביותר בעולם עכשיו למכירה

תיק בלונים איכותי לאמן בלונים איכותי

משפט ידוע בעולם אמני הבלונים הוא זה: אם אתה רוצה לדעת עד כמה אמן הבלונים מקצועי, ווירטואוז ופורץ דרך – תסתכל על תיק הבלונים שלו. חברים, סינר הבלונים זה כל כך 1980. עולם הבלונים צועד קדימה וזיוי קיווי שמח לעדכן שתיק הבלונים המהודר, המכונה הזיויטרון 2000 עומד כעת למכירה. לא, אני לא עוזב את הביזנס – אני עושה כסף מאמני בלונים עמיתים שלא מצליחים להרים את המיצג המרהיב הזה בעצמם!

אם אתה אמן בלונים ומעוניין לחסוך לעצמך שנים של אימון והכשרות מקצועיות, אולי הגיע הזמן שתקנה תיק בלונים מהודר? הזיויטרון 2000 כעת נמצא כאן לשרותך.

תיק בלונים עם שאזאם של אמן בלונים מוסמך

כל זיויטרון 2000 כולל שאסי של קרופ איז סטייל אקס אל עם שני ראקים של אורי ליבני ושישיית אוריגינייזרים. אני מתחיל בצביעת הרקים בצבע שחור איכותי כמו שניתן לראות כאן:

תיק בלונים של אמן בלונים

אחר כך אני מחבר הכל ביחד עם מחברים איכותיים בצבע שחור כך שלא ניתן לראות את נקודת החיבור. המחברים נחתכים ומשוייפים לקבלת תוצאה בטיחותית.

חיבורים בצבע תואם של תיק בלונים

אני מוסיף שלד מעץ פנימה שאני בונה בעצמי (נגר חובב וגם בלונאי… קוסם אמרתי?) כדי לתת תמיכה טובה לבלונים.תיק בלונים מבפניםולסיום הזיויטרון נטען ב-2000 בלוני צורות איכותיים של חברת קוואלטקס.

תיק בלונים מהודר

תיק של אמן בלונים – לא רק לאמני בלונים

רוצים לרכוש את הזיויטרון 2000 בשביל העסק שלכם? או אולי בשביל בן משפחה שאוהב אמנות? קדימה? התקשרו עכשיו לזיוי קיווי בטלפון 054-2271336 ותהנו מחוויה של צבע, אמנות וכיף.

הזיויטרון מגיע מזווד (כן, אמרתי מזווד) עם 2000 בלונים (לכן שמו) והמחיר הוא 2.5 שקל לבלון או 5000 ש”ח קומפלט.

שלכם,

זיוי קיווי, CBA

Certified Balloon Artist

No comments yet.