בלונים לבת מצווה והמלצה על מקום לבת מצווה

בלונים לבת מצווה לרחבת הריקודים וקבלת פנים והמלצה על מקום לחגוג בת מצווה

כשאתם מארגנים אירוע כל כך משמעותי וחד פעמי המון מחשבות ודאגות יושבות על הכתפיים שלכם (כן, אני יודע שבעיקר שלכן). בלונים לבת מצווה הפך להיות מין קוף-משימה שיושב על הכתף שלך. בוא נפטר מהקוף!

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי שהבלונים יהיו שווים במיוחד (לילדה השווה שלכם מגיעים כמובן הבלונים הכי שווים).

בלונים לבת מצווה זה בעיקר בשביל לעצב את… האורחים ברחבת הריקודים

אני מאמין שאירוע כמו בת מצווה הוא אירוע שנוגע בלב של האנשים. הוא חייב להיות כיף. הוא חייב להיות בלתי נשכח. אבל מה לגבי לרגש? מה לגבי להפתיע? אני מאמין שאם אתה עושה משהו מכל הלב והוא יוצא דופן ווירטואוזי אז האורח בבת מצווה יתרגש יותר מהחוויה והוא יגיד לעצמו ואו, אני ממש שמח להיות כאן ועכשיו. לכן אני משקיע בכל בלון שאני עושה את כל כולי כדי שהוא יגע עמוק עמוק בנפש של כל ילד ואורח באירוע. זה אומר שהבלונים יהיו מגוונים. חלקם ענקיים. כולם מפתיעים. בתמונות האלה אתם רואים את פלא הטופיירי, תזכירו לי כשאתם מתקשרים לתת לכם חמישה טופיירי ענקיים במתנה.

IMG_6394

IMG_6409

IMG_6408

IMG_6410

המלצה על מקום שאוהב שיש בו בלונים בבת מצווה

אני מאמין שבת מצווה עם בלונים צריכה להיות במקום עם אווירה טובה וצוות שנותן שירות מדהים. בגלל זה כל כך כיף לי לעשות בלונים באירוע בת מצווה במועדון הברלה שבלהבות חביבה. יש שלוש סיבות מעולות למה לחגוג בת מצווה דווקא בברלה:

1. השירות – ממנהלי האירוע / מפיקים, דרך אנשי הסאונד ועד אחרון המלצרים – כולם אדיבים ותאמינו לי הייתי באולמות בכל הארץ. האנשים שעובדים בברלה הם חברותיים כי הם אנשים. הם מעבירים הרגשה שהם רוצים להיות שם, שגם הם מאמינים כמונו שבת מצווה זה אירוע לכל החיים.

2. הפסיליטיז – חברים אין על הברלה. זה לא סתם שהאמנים המובילים בארץ מופיעים שם. הבר הענקי, ההפרדה המפלסית הנעימה, החנייה הקלה, חדר המשפחה / אמנים והבמה המפוארת. כל אלו הופכים את המקום לכזה שמאפשר הגשמה של חזון בת מצווה בלתי נשכחת.

3. החוויה – בברלה מאמינים שכל אירוע (לא רק בת מצווה) הוא הזדמנות לגעת לאנשים בנשמה. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה משהו שאנשים זוכרים. אני אגיד את זה שוב כדי להדגיש. זוכרים. אז אתם פשוט חייבים לבדוק את הברלה.

שלכם

זיוי קיווי, CBA

Certified Balloon Artist

IMG_6396 IMG_6395 IMG_6393