איך מסדרים בלוני צורות באופן הכי טוב שאפשר – המחקר ממשיך

בלוני צורות רוצים שיציגו אותם מסודר. אבל איך הכי טוב לעשות את זה?

ראשית חשוב להסביר למה חשוב כל כך לאמן בלונים לסדר בלוני צורות באופן שיהיה נעים לעין. ראשית, כי הבלונים הם כמו פלטה של צבעים לציור עבור פסל הבלונים. כשהם נגישים וקלים למציאה האמן יכול ליצור פסלים מבלונים מהר יותר. שנית, יש משהו מהפנט ומרגיע ב-1700 בלוני צורות שמסודרים ומחכים לקסם שיקרה.

אז איך מסדרים אותם?

ובכן האמת היא שהשאלה האמיתית היא כמה זמן זה לוקח. השיטה הקלה ביותר לסדר זה לקחת הכל בשקית אחת גדולה. אבל זה לא נחשב מסודר, נכון? במשך שנים שאמני בלונים ברחבי העולם מתחלקים לשתי מחנות – הצודקים, ואלו שיש להם סינר בלונים.

שיטת הסידור הפופולרית ביותר בישראל – הסינר

הסינר הוא פריט של אמן בלונים מקצועי (גם אם אינו מוסמך עדיין) והוא כולל מגוון כיסים עם סקוץ’ שמאפשר להציג כל צבע בנפרד. הבעיות בסינר הן רבות: הסינר כבד. כשאחד הצבעים נגמר הבלונים שלו נופלים. ובנוסף זמן הסידור ארוך במיוחד. בערך שעתיים לכל מילוי.

סינר בלוני צורות

הסידור של זיוי קיווי – הסידור ההיברידי

היום אני משתמש בסינר שמחובר אליו מתקן גאוני וקטן המיוצר בפלסטיק מוקשח בחיתוך לייזר אשר מיוצר לא-תאמינו במדינת ישראל ואשר הומצא על ידי אמן הבלונים (האגדי) אורי ליבני. המתקן נושא בשם “אוריגינייזר” והוא מאפשר סידור נוח ויפה של הבלונים. היתרון שלו הוא שהוא נראה טוב גם כשנגמרים הבלונים כי הם לא נופלים, והמילוי שלו מחדש מהיר יותר. ככה נראה הסינר כשהוא מלא.

apron2

 

apron1

 

מה שמים בסינר בלונים – הכל!

בסינר שלי יש שתי קומות. בקומה הראשונה בלוני בגודל הקלאסי (260) שמאפשרים לי להכין פסלים מכל הסוגים ובמהירות. בקומה השניה (התחתונה בעצם) יש פלטה של בלונים עגולים קטנים, ופלטה של בלונים עבים (המכונים 350). בבלונים העבים אני משתמש ליצירת כובעים לחתונות כי יש להם נוכחות מרשימה יותר וזמן חיים ארוך. בבלונים העגולים אני משתמש בתור קישוטים של כובעים ואחרים.

מה השלב הבא?

תגלו בקרוב… שווה להמשיך לעקוב.