מפעיל ליום הולדת בצפון – ימי הולדת ו… חתונות

מפעיל ליום הולדת בצפון שעושה גם… חתונות

פונים אלי הרבה תושבי הצפון שמחפשים מפעיל ליום הולדת בצפון וגם במקומות אחרים בארץ, ושואלים אותי מה עוד אני עושה. אז אני רוצה לשתף אתכם בדוגמא למה עוד אחד… חתונות!

בשלושת התמונות הבאות אתם יכולים להתרשם שזיוי קיווי הוא לא רק מפעיל בימי הולדת אלא גם עושה בלונים בחתונות. מדובר בבלונים בצבע תורכיז בהיר ושמנת שמאחורי תיק הבלונים הירוק עם הברמנית המשועממת שיש לה יותר מדי זמן פנוי כי כל האורחים רוצים לקבל בלון מקום משקה.

ברמנית משועממת עם בלונים

הפתעה מבלונים

הפתעת בלונים לחתונה

אותה מסגרת מרחפת היא אחת מהאטרקציות של זיוי קיווי לחתונות. היופי באטרקציות של זיוי הוא שהאורחים נשארים מחויכים ומלאי אושר כמו ילדים. החוויה היא של שמחה עזה מהולה בקורטוב של שובבות נדיב. לא אחת אומר לי החתן בסוף האירוע: “זיוי – אתה אש!” או לפעמים “זיוי – עשית את האירוע” והתשובה שלי למשפט הזה בלב ולפעמים לא רק היא: “אני יודע. אני יודע”…

מסגרת מרחפת מבלוני הליום

מסגרת מרחפת מבלונים

תיק הבלונים הטוב בישראל

 מפעיל לימי הולדת בצפון, בדרום ובמרכז

פעם שאלו אותי אם אני מגיע ל… ואני אכן מגיע לשם, אבל לא הבנתי למה זה כל כך מטריד את הלקוח. במקום, הייתי פשוט נותן את כל המידע הבסיסי על האירוע ושואל האם הנתונים האלה מתאימים לך? בכל מקרה – מאז התחלתי פשוט לכתוב כדי שיהיה קל להבין. כן, כן, כן – אני מופיע בתור קוסם ליום הולדת בכל הארץ.

 לפרטים התקשרו: 054-2271336

זיוי קיווי, CBA

Certified Balloon Artist

אמן בלונים מוסמך

וקוסם ליום הולדת