קוסם בירושלים – מופע ליום הולדת עם קוסם

קוסם בירושלים לאירוע כשר עם פיצה וגם בלי (מופע ליום הולדת עם קוסם שיעשה לכם אירוע בריא)

בתור קוסם ליום הולדת שעובד לא מעט בתור קוסם בירושלים וגם בתור אמן בלונים, אני נתקל לעתים בשאלות ורוצה לעזור להורים להפיק את האירוע הכי מתאים לצרכים שלהם. אחרי הכל, אתם מארגנים יום הולדת ומזמינים איש מקצוע שיתן מופע ליום הולדת לא כל שנה, ואם כבר מזמינים משהו אז שיהיה מרשים וטוב (ולא מביך חלילה וחס). אחת השאלות הנפוצות הן איזה אוכל להכין לילדים. ישנן שלוש אפשרויות טובות למזון שמשביע ילדים.

פיתות עם חומוס – האפשרות הזולה ביותר. ניתן להאכיל שלושים ילדים במחיר 40 ש”ח בקלות. מומלץ להשאיר כמה פיתות בלי כלום ולא לשים חמוצים בכלל.

לחמניה עם נקניקיה – האפשרות הכי פחות בריאה. המחיר עדיין סביר, כמאה שקלים, אבל הריח מאוד מסיח את הדעת. איך אומרים: נקניקיות זה אוכל אלוהי. רק אלוהים יודע מה יש שם בפנים…

פיצות – האפשרות הכי קלה ונוחה אך גם הכי יקרה. לפעמים העלות מגיעה לסכומים אסטרונומים, כמו שניתן לראות בתמונה, אירוע שדרש הזמנה של 13 מגשים משפחתיים (היו כשישים ילדים ומספר דומה של מבוגרים…).

piza

מופע ליום הולדת עם קוסם בירושלים

אני מאמין שילד יום הולדת חייב לקבל משהו מיוחד ביום ההולדת שלו ממני. ולכן אני מכין לו פסל בלונים ענקי שהוא בוחר בעצמו עם הוריו. זה כמובן מתאים לא רק בירושלים אלא לכל מופע ליום הולדת, בין עם לילדים קטנים או גדולים. בתמונה שלפניכם ילד בן שש שביקש להישאר עלום שם, אבל הפסל שהוא ביקש היה של ברדלס. בחירה מאתגרת והילד בעצמו הפך לברדלס בסוף האירוע.

bardelas

שלכם,

זיוי קיווי

Certified Balloon Artist