עיצוב בלונים לקניון – דברים שעשיתי בתור אמן בלונים

 אמן בלונים שמעריך את עצמו תמיד ישמח לאתגר הבא – עיצוב בלונים לקניון – דברים שעשיתי

בקיץ 2014 חברתי לחברת בלוניזם ואמני הבלונים גיא שפר ופולביה להקמת מיצב של עיצוב בלונים לקניון חיפה סינמול. העיצוב כלל אלפי בלונים, עבודת הקמה בת יומיים ושלושה ימים של מופעים ופעילויות (בהם זכיתי גם להופיע עם מופע הקסמים והבלונים שלי).

עיצוב בבלונים של קניון זו משימה שדורשת תכנון וניסיון. התאמת הצבעים דורשת עין מקצועית, והתוצאה חייבת לעמוד יפה ויציב על מנת שלא ירצו לפגוע בו באי הקניון. נושא זה האחרון חשוב במיוחד, כי יש לא מעט הורים לצערי שרואים בלון ומוכנים לתלוש אותו מהקיר עבור ילדם אפילו אם זה חלק מדקורציה מכוונת וברור לאותו הורה שמדובר בדוגמא אישית ל…וונדליזם.

עיצוב בלונים לקניון

עיצוב בלונים לקניון

עיצוב בלונים לקניון

אמן בלונים שמעצב קניון – איזה סיפוק אדיר

את הסיפור שלי עם בלונים התחלתי בגיל 28 בשעה שנדבקתי בוירוס הקוסמות והתחלתי להופיע לילדים בימי הולדת. מאז הרבה אוויר עבר מתחת לגשר מעל לנהר, והפכתי את התחביב למקצוע. טסתי להכשרה והסמכה בארצות הברית על מנת שהואו שהאנשים חווים באירועים שאני מעצב יהיה עצמתי ואותנטי.

אני מאחל לכל אדם באשר הוא שיזכה לעבוד במקצוע שהוא אוהב. עיצוב של קניון עם בלונים זה אתגר למקצוענים חרוצים. זה גם פרוייקט לא לילד אחד… אלא לצוות של אמני בלונים מומלצים שיכולים להרים מבצע כזה ולהתחייב לביצוע והתחזוקה שלו. בהצלחה!

לפרטים: 054-2271336

 

עיצוב בלונים לקניון